Oblicza Warszawy » Wydarzenia specjalne » Koncerty » „Stróż Niebieski" na scenie Teatru Stanisławowskiego w Muzeum Łazienki...

„Stróż Niebieski" na scenie Teatru Stanisławowskiego w Muzeum Łazienki Królewskie, grudzień 2012

„Stróż Niebieski” to klasyczna pastorałka, zaprezentowana w nowoczesnej formie. Pełne humoru dialogi, starannie dobrane i zaprojektowane przez autorkę sztuki kostiumy i dekoracje oraz zaskakujące muzyczne aranżacje kolęd powodują, że spektakl jest wspaniałą, świąteczną przygodą dla całej rodziny.

Reżyserem spektaklu jest Jacek Bończyk, znany scenarzysta i reżyser spektakli muzycznych. Na scenie Teatru Stanisławowskiego w Muzeum Łazienki Królewskie zobaczyć będzie można m.in: Annę Srokę-Hryń, Klementynę Umer, Tomasza Bednarka oraz Arkadiusza Brykalskiego. Scenariusza oraz projektów kostiumów i dekoracji podjęła się Katarzyna Lengren.

O muzyczną oprawę przedstawienia zadbał Fabian Włodarek, znany ze współpracy z m.in.: Marylą Rodowicz, Edytą Geppert, Justyną Steczkowską czy Magdą Umer.

Informacje o terminach spektakli i zakupie biletów dostępne są na stronie internetowej Łazienek Królewskich.

Więcej informacji i materiałów na temat pastorałki, przygotowań, prób i wiele innych można znaleźć na stronie spektaklu w serwisie facebook.

 
 
 
 
       
   
Copyright © 2007-2019 JMC Designed by JMC. Powered by Contentia CMS